Volgende week houdt Apple een persconferentie waar Steve Jobs onder meer de nieuwe generatie iPod Touch gaat onthullen. De afgelopen weken zijn er al flink wat mogelijke details over deze nieuwe mediaplayer uitgelekt, waarvan er enkele door deze nieuwe beschermhoesjes lijken te worden bevestigd.
Zo zijn de hoesjes van X-Doria voorzien van een opening aan de achterzijde die bedoeld lijkt te zijn voor een aanwezige camera op de iPod. Ook is er een kleiner hoesje te zien die volgens de maker is ontwikkeld voor de Nano 6G. Iets waarmee geduid kan worden op de komt van een nieuwe iPod Shuffle met touchscreen.
Persconferentie
We moeten nog enkele dagen geduld hebben voordat er duidelijkheid komt over de nieuwe Apple producten. Zowel in San Francisco als in Londen zal Apple op 1 september om 19.00 uur (Nederlandse tijd) haar nieuwe producten uit de doeken doen. Gadget.nl is hierbij aanwezig en zal uiteraard uitgebreid verslag uitbrengen van dit evenement.