RSS-feeds

Apple verlaagt prijzen MacBook Pro en Air permanent

Geplaatst door: Elmar Rekers | 13 februari 2013 | Bron: computertotaal.nl

De prijzen van de MacBook Pro met Retina-scherm en de MacBook Air zijn woensdag gedaald. Fabrikant Apple maakt bekend dat het om een permanente prijsverlaging gaat om de apparaten “voor een breder publiek” aantrekkelijk te maken.

Het instapmodel van de 13 inch MacBook Pro met Retina-display (128 GB SSD) zakt in prijs van 1779 naar 1529 euro. Kostte het 256 GB-model eerst nog 2085 euro, voortaan zal deze voor 1729 euro verkrijgbaar zijn. Apple laat tevens weten dat er in dit laatst genoemde model ook een snellere 2,6 GHz-processor (Core i5) te vinden is.

15 inch MacBook Pro met Retina-display

De 15 inch MacBook Pro met Retina-display heeft eveneens een verbeterde processor gekregen: een 2,4 GHz quadcore-processor (Core i7). Het 15 inch-topmodel heeft nu een 2,7 GHz quadcore-processor (Core i7) en 16 GB aan intern geheugen.

Apple kondigt woensdag eveneens aan dat de 13-inch MacBook Air met 256 GB flashopslag voortaan verkrijgbaar is vanaf 1429 euro.

Elmar is redacteur bij MacWorld.nl. Je kunt hem mailen via erekers@idg.nl.

reacties powered by Disqus